Cookie Consent by Free Privacy Policy website
×

Silná a charismatická osobnost Mgr. Petr Řehořková, MBA, LL.M

Bojovnice za krásu, duševní pohodu a zdraví žen i mužů. To je Petra Řehořková, vyhledávaná odbornice v oblasti neinvazivní estetické péče, koučinku a tvarování problematických částí lidského těla. Na cestě za svým snem založila kliniku estetické a laserové medicíny Petra Clinic a stala se průkopnicí v laserovém a neinvazivním estetickém oboru.

Vyvinula nespočet programů a postupů zaměřujících se na hubnutí, zdravou výživu, estetiku a krásu, je soudním znalcem v oboru služby, specializace kosmetické služby. Petře Řehořkové se podařilo vybudovat firmu, která ze všeho nejvíce připomíná ráj. Za dobu jejího působení okolo sebe shromáždila tým opravdových odborníků, který společně s jemně vyladěným prostředím kliniky dává klientům pocit opravdového luxusu. Těm klientům, kterým už mnoho let pomáhá splnit sny o krásném, zdravém a opečovávaném těle.

Jak to začalo?

Není to pohádkový příběh. Je ale plný odvahy a cílevědomosti. Petra Řehořková vyrůstala na vesnici na Karlovarsku a už odmala ji provázela fascinace tělem a jeho stavbou - a nejen tím lidským. Chodila s tatínkem lovit a společně stahovali a vyvrhovali zvěř. Na tento zájem navázala vystudováním oboru dětská zdravotní sestra na střední zdravotnické škole, a dále studiem na VŠ Palestra, obor wellness praktik.

Kromě škol absolvovala nespočet kurzů a akreditací - například akreditované kurzy masáží, akreditační kurzy v oborech kosmetička nebo výživové poradenství. V roce 2002 Petra zahájila svoji kariéru v komplexní péči o tělo i duši, když otevřela Salon Slunečnice v Odoleně Vodě. Tam zpočátku provozovala svůj speciální program na proštihlovacích stolech poháněných elektromotorem, které si sama upravila tak, aby jejich účinek byl co nejvyšší.

Postupně začala škálu přístrojů rozšiřovat podle potřeb klientely a svých myšlenek. Pořídila první biostimulační laser a pulzní světlo. Nápad vytvořit z těchto procedur samostatný projekt byl zárodkem pozdější kliniky. V té době Petra zároveň zakládá FITNESS PETRA, který v Odoleně Vodě s jiným majitelem funuje do dnes. Zde jako certifikovaná instruktorka aerobiku, spinningu, fitness trenér, instruktor step aerobiku a bodybuldingu vytváří další řadu speciálních programů, které doplňují její vypracovaný systém stolů.

Byla tehdy sama se dvěma dětmi, když se odvážila k velkému podnikatelskému kroku. Za podpory rodiny si od izraelského výrobce pořídila radiofrekvenční přístroj za dva miliony Kč. Nebyla příznivcem běžných liposukčních zákroků, ale přístroji na neinvazivní redukci tuku věřila. Na základě ohromného úspěchu neinvazivní liposukce otevřela v roce 2006 v Praze kliniku Petra Clinic. Ta se kromě šetrného hubnutí zabývá i korektivní dermatologií, kterou provádí velmi zkušená lékařka, dalšími kosmetickými a beauty wellness zákroky, prevencí melanomu nebo zdravým životním stylem.

Kliniku se svým manželem Tomášem provozuje dodnes. Od svého založení se rozšířila o pobočku v Karlových Varech a patří ke zdravotnickým zařízením, které v ČR udávají trendy v estetické medicíně. Petra a její kolegové se pravidelně školí na seminářích a kongresech po celém světě, pravidelné zvyšování kvalifikace je pro Petru samozřejmostí. Ona sama působí jako lektor na několika středních a vysokých školách, kde vyučuje marketing, vedení firmy, balneologii, péči o pokožku, kosmetologii. Externě přednáší pro velké i malé firmy umění obchodovat, řízení krizových situací a firemní kulturu. Je moderátorkou internetové televize XTV, pořadu na zdraví, kde jsou jejími pravidelnými hosty přední lékaři a odborníci ze všech medicínských oborů po celé ČR.

Osobnosti a přátelé

Při všech svých zájmech a činnostech Petra Řehořková spolupracuje s uznávanými odborníky a celebritami z mnoha různých oborů. Na klinice v řadách personálu můžete potkat osobnosti jako sexuologa Radima Uzla, odbornici na výživu Kateřinu Cajthamlovou, kouče a stratéga Jana Mühlfeita nebo vztahovou koučku Moniku Marešovou. V řadách klientů se zase objevují známí herci nebo hudebníci, kteří si oblíbili nadstandardní služby kliniky.

Pravidelně ji navštěvuje například skvělá herečka Jana Paulová, Naďa Konvalinová, Dominika Býmová , Bára Mottlová, zpěvačky Andrea Kalivodová, Pavlína Senič, Tereza Mátlová, Verona atd., které nejraději využívají relaxačních procedur. Z mužských osobnosti na klinice uvidíte třeba Martina Dejdara, rokera Petra Jandu, herce Martina Zounara, zpěváka Pavla Vítka aj. Velkou část tvoří i přední sportovci, převážně fotbalový klub Slavie.

Charitativní činnost

Vedle kliniky a rodiny se Petra aktivně věnuje práci pro charitu. Projektům pomáhá nejen finančně, ale také svými zkušenostmi, organizačními schopnostmi a hlavně přátelskou atmosférou, kterou okolo sebe tvoří. Dlouhodobě spolupracuje s Vendulou Pizingerovou a její Kapkou naděje, se kterou každoročně pořádá předvánoční setkání na terase kliniky a pravidelně se účastní jejích dalších akcí.

Dále společně s manželem a kolegy podporují NadacI Dobrý anděl, podporují charitativní plesy a akce, jejichž výtěžek putuje jako pomoc konkrétním osobám nebo zařízením. Petra pravidelně podporuje chráněné dílny, od kterých odebírá výrobky a kancelářské potřeby.

Ve svém volném čase se Petra věnuje svým třem synům a rodině, velmi ráda vaří, pravidelně běhá a sportuje, neustále cestuje a dále se vzdělává.

Symbol krásy

Petra Řehořková si za léta působení v televizi a na sociálních sítích získala nespočet fanoušků a stala se sex symbolem pro mnohé z nich. To ilustruje i nabídka z dubna 2022, kdy dostala příležitost fotit pro Playboy a figurovat na hlavní straně časopisu!

Petra Řehořková v Playboy

Nabídka focení pro Playboy ji nejprve zaskočila, ale nakonec souhlasila a pojala ji jako příležitost předvést, co dokáže moderní estetická medicína. „Chtěla jsem ukázat, že ani v 46 letech se žena v žádném případě nemusí stydět za své tělo,“ vysvětluje Petra své rozhodnutí a dodává: „Dámy, nebojte se ukázat svoji krásu!“